Rychlá volba

21. únor 2017 | 13.00 |
› 

Taky máte nahoře v liště nebožebysetomujinakříkalo tohleto? Kříkalo. Lišta se mi líbí. Rychle jsem zvolila, že ano, že se podívám, půjde-li mi něco napsat. Protože předem vím, že jo. To je pak rychlá volba. A snadná. To relativně.

Současnost mi přinesla zkušenost, že dbát rad podávaných v horoskopu v Ženě a v životě je dobré. Někdy nevyhnutelné. Prostě se tomu člověk nevyhne. Nevyhyne. Prý se přede mnou otevíraly klidnější dny. Tomu jsem se při prvním čtení zasmála. Tomu, že bych v první řadě měla posilovat imunitu, tomu jsem se ušklíbla. Že prý očistná kúra, masér, plavání, vyražení si do hor, čtení a studium knih, na něž nebyl v lednu čas... haha. O zbytku mlčím.

A tak se pak stalo, že nyní v poklidu dlím, medituji o plavání a o pohledech z výšky, dokonce už i čtu a... o zbytku mlčím. Je jemně sladký.

Z výšky se dívají taky ti piloti, že. A pilotky. Neměla bych odvahu pilotit. I když, když už... tak zdravím místní pilotku. Čte-li tu. Kdyžtak jí to vyřiďte. Děkuji. Ale nemusíte.

Tohle je to, k čemu jsem se chtěla dostat. Na seznam chodím, no. Novinka tam byla tahle, a tak jsem byla zvědavá, kdože to zachytil, a on to muž zaznamenání i sem hodný. http://www.modularpilot.net/

Dětské sny... by se neměly odkládat. Do odkladiště.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rychlá volba hroznetajne 21. 02. 2017 - 14:52
RE(2x): Rychlá volba frantiska 23. 02. 2017 - 09:59